Чому потрібно проводити редизайн сайту?

Логічний ланцюжок спаду продажу товарів і послуг можна з легкістю визначити: чим менше статистика відвідуваності вашого веб ресурсу, тим менше зацікавленості з боку клієнтів, що призводить до втрати балансу високої ефективності просування продукції в мережі. В чому причина? Перш за все, провідну роль в позиціонуванні вашої організації відіграє дизайн сайту, який володіє найпотужнішим візуальним ефектом.

Навіть найоригінальніші на певний момент сайти, з часом втрачають актуальність. Редизайн сайтів - це спосіб оновити обличчя компанії і прівелечь нових клієнтів до проекту, а також додати потрібні функкціі, яких вам не вистачало в старому сайті. Редизайн сайту - це не тільки свіжий графічний дизайн, але і при бажанні або потреби, це і нова технологічна база - система управління сайтом, оптимізоване SEO-ядро для успішного просування вашого сайту в пошукових системах.

Що входить в редизайн сайту?

Розробка повністю нового або частково нового дизайну для сайту, який буде розроблений за новітніми технологіями;

Встановлення його на старий сайт.

Редизайн сайту

Основні причини редизайну сайтів:

морально застарілий дизайн;

зміна іміджу компанії, її злиття, розподіл, ребрендинг;

зміна цілей і завдань сайту;

збільшення вимог та завдань сайту;

пошукова оптимізація сайту.

Вартість редизайну сайту

Проведення редизайну сайту

Якщо вам потрібен професійний дизайн вашого сайту, розроблений провідними фахівцями, які завжди готові прийти до вас на допомогу. Головне тільки правильно підібрати компанію, яка займатиметься дорученої завданням. І не залежно від того, чи буде намічений редизайн сайтів в Львові, Києві, Дніпропетровську чи будь-якомі іншому місті, мета стоїть одна - збільшення ефективності веб-ресурсу, який буде на 100% відповідати поставленим вимогам. Пам'ятайте, чим частіше оновлюється дизайн сайту, тим він буде більше зацікавлювати клієнтів.

X