Чому потрібно адаптувати сайт під мобільні пристрої?

Можна впевнено сказати, що настала епоха мобільного інтернету. За оцінками компанії Google, цього року число мобільних пошукових запитів перевищило кількість десктопних. Найбільші міжнародні компанії констатують той факт, що мобільні користувачі складають добру половину від загального числа всіх користувачів. Сьогодні для успішного розвитку бізнесу просто необхідно відповідати вимогам часу і мати якісний сайт, готовий прийняти смарт-користувачів.

Вартість адаптації сайту під мобільні пристрої*

Частка відвідувань сайтів з мобільних пристроїв

З мобільного пристрою іноді зручніше переглянути якусь інформацію, або здійснити замовлення, а ніж шукати комп'ютер з доступом до інтернету. У всякому випадку створення mobile-friendly дизайну Вашому сайту не зашкодить, а тільки піде на користь! А тут ще й google сам почне Вас піднімати в пошуку серед конкурентів, які не потурбувались про те, щоб їх сайт був зручним у користуванні і на мобільних пристроях.

Популярність мобільних пристроїв росте. З нею і росте мобільний трафік у всьому світі. Аналізуючи сайти наших клієнтів, ми спостерігаюмо поступовий ріст такого трафіку і зараз він складає приблизно 1/5 всього трафіку на сайті. Ну а за даними аналітичнго сервісу LiveInternet, кількість людей які виходять в інтернет з мобільних пристроїв у Росії та Україїні перевищила позначку у 56 000 000 віддвідувачів у лютому цього року.

Google позиції в мобільній видачі

Удар по SEO

Ще на початку жовтня 2014 року, Google розпочав вносити великі зміни в пошукові алгоритми. Просувати сайти стало важче, а веб-майстрів поставили перед фактом підготовити сайти до змін вчасно!

Так у січні цього року, Google розпочав розсилати інформацію для вебмайстрів, про те, що їх сайти не підтримують мобільні пристрої. Ну а вже на початку лютого, після ще одного маштабного оновлення алгоритмів, Google повідомив, що він включив у пошукову видачу фактор адаптивності сайту до мобільних пристроїв у тестовому режимі.

Не адаптивні сайти будуть частково втрачати свої позиції, оскільки їх обходитимуть сайти які підтримують мобільні платформи. А це втрата великої долі трафіку. Панацеєю цьому стане адаптація Вашого сайту спеціалістами компанії W-Start.

X